..: تاکید می شود خرید پروکسی اختصاصی تلگرام MTproto به صورت جداگانه می باشد و ارتباطی به سایر وی پی ان های سایت ندارد :..

فیلتر شکن MtProto برای تلگرام ; در اوایلی که تلگرام فیلتر شده بود خوب به طبع با خرید vpn این محدودیت ها رفع می شد و الان هم کاملا فعال هست و روال قبل می توان استفاده کرد اما با ادامه پیدا کردن این ماجرا یعنی اتصال به وی پی ان و بعد استفاده کردن از تلگرام یک سری مشکلات ایجاد شد , یکی از موارد مهم این بود که مثلا شما به وی پی ان سیسکو متصل می شدید و تلگرام هم رفع فیلتر میشد اما به اینستاگرام که مراجعه می کردید اینستاگرام یا کند بود و یا سایتی رو میخواستید باز کنید نمی شد …

و تمام این موارد باعث شد که فیلتر شکن ساکس تلگرام را ارائه کنیم , خوب فیلتر شکن ساکس خیلی خوب بود در اوایل اما به دلیل حساسیت دولت خیلی سریع آی پی ها بلاک می شد و به جایی رسید که تو یک روز بیش از ده بار آی پی ها بلاک می شد عملا برای هیچ ارائه کننده ای صرفه اقتصادی نداشت و از بین سرویس ها حذف شد .

و اما …

پروکسی یا همان فیلتر شکن MTproto برای تلگرام بدون تبلیغات و کاملا اختصاصی

خرید فیلتر شکن mtpro تلگرام

حدود ۸ ماهی می شد که ما هم ساکس تلگرام رو حذف کردیم و با پیام های زیادی که از سمت کاربران اومد تصمیم گرفتیم که فیلتر شکن MtProto برای تلگرام را با کانفیگ خیلی حرفه ای و جدید ارائه کنیم .

این فیلتر شکن چند تفاوت با فیلتر شکن ساکس دارد و می توان گفت چندین مزیت دارد که حتی ساکس تلگرام هم نداشت …

قبل از هر چیز که این وی پی ان نسبت به تمام فیلتر شکن ها بزرگترین مزیتش این می باشد که هر زمان به تلگرام وارد شید دیگ نیاز به استفاده از هیچ فیلتر شکن دیگری نیست و خودکار با سرعت بالا تلگرام شما بدون فیلتر و محدودیت باز می شود .

و اما

  • اولین مزیت فیلتر شکن MtProto برای تلگرام نسبت به ساکس تلگرام امنیت بسیار بالای آن می باشد که با ۵۱۲ بیت ضریب امنیتی کانفیگ شده است .
  • دومین مزیت خیلی خوب آن سرعت چندین برابری آن نسبت به ساکس تلگرام می باشد که دلیل آن مشخص هست … در ساکس تلگرام باید به دو سرور تونل می شد و این باعث می شد پینگ بالا و نهایتا سرعت پایین بیاید .
  • سومین مزیت وی پی ان ام تی پرو پایداری بالای آن می باشد .
  • و چهارمین مزیت vpn mtpro اختصاصی بودن تمام اتصالات و آی پی ها می باشد .
  • بدون تبلیغات و کاملا اختصاصی
  • کاملا اختصاصی با پرت و سرکت های اختصاصی هر کاربر
  • صرفه جویی در مصرف دیتا

دقت بفرماید که

این فیلتر شکن محدودیت حجمی دارد که موقع خرید هم مشخص هست و می توانید پلان های دلخواه و مورد نظر را انتخاب و استفاده کنید .

اگر هم یک زمان پهنای باند شما تمام شود می توانید پهنای باند اضافی تهیه کنید .

البته ما این نکته را برای پلان ها در نظر گرفتیم که طوری پهنا باندها را تعبیه کردیم که برای نیاز عادی هر کس مناسب باشد و بتواند بدون نیاز به خرید پهنای باند اضافی به راحتی استفاده کنید .

 

برای خرید فیلتر شکن MtProto برای تلگرام کافیست پلان مورد نظر را از لینک زیر انتخاب و خرید کنید :

خرید آنلاین پروکسی MTpro برای تلگرام

همچنین ربات تلگرام خرید vpn mtpro امپراتور هم فعال هست و هر زمان می توانید اعتبار و مانده پهنا باند و تمدید و خرید و … را از آن طریق هم انجام دهید :

آیدی ربات تلگرام خرید پروکسی ام تی پرو اختصاصی :

EmpVPNpayBot

 

خانه اخبار و اطلاعیه ها فیلتر شکن MtProto برای تلگرام بدون نیاز به دانلود VPN | امپراتور وی پی ان